اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : سه‌شنبه ٢۸ مهر ۱۳۸۳

آموزش ساخت وبلاگ

     جهت ايجاد يک وبلاگ می توانيد از اين راهنما استفاده نماييد.در صورت بر خورد با هر گونه مشکلی در روند طراحی می توانيد با گروه پشتيبانی اين وبلاگ تماس گرفته تا مشکلات شما رفع گردد...!!

* جهت دريافت اين فايل اینجا را کليک کنيدارسال توسط مباشرفر
تاريخ : پنجشنبه ٢۳ مهر ۱۳۸۳

آموزش کامل نرم افزارهای Microsoft office

     جهت استفاده از اين مطالب بر روی ستاره های کنار نوشته ها کليک کنيد.ضمنا اين مطالب از سايت Persian learn تهيه شده است.

*MS Access

*SQL Server                

* MS Excel

*MS Word

*MS Front Pageارسال توسط مباشرفر
تاريخ : چهارشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸۳

خلاصه کتاب

این مقاله در ارتباط با موضوعی تهیه شده است که بعد مطالعه آن به ارتباطات زیاد این مطلب با تکنیک تحلیل سیستمها و برنامه ریزی پی خواهید برد. قابل ذکر است که این مقاله با همت جناب آقای مهندس علی راستگو پسند تهیه و در اختیار شما قرار گرفته است.

* علامت ستاره را فشار دهید

 ارسال توسط مباشرفر
تاريخ : سه‌شنبه ٧ مهر ۱۳۸۳

ISO 14001 & OHSAS 18001

     يکی از اشتراکات مهندسی صنايع و ساير تخصص ها دراستانداردهای موجود ازقبيل تضمين کيفيت،زيست محيطی و ايمنی صنعتی است،که وجود تمام اين تخصص ها را در صنايع مختلف الزامی کرده است.اميدواريم قابل استفاده برای شما عزيزان واقع شود.

    * ISO 14001

      * OHSAS18001

قابل ذکر است مطالب فوق حاصل تلاش جناب آقای مهندس توژان است که برای ايشان آرزوی توفيق روز افزون خواهيم کرد،ضمنا برای کسب اطلاعات بيشتر ميتوانيد سئوالات خود را از طريق پست الکترونيک با ايشان مطرح کنيد. به لينک پست الکترونيک دوستان مراجعه فرماييد.جهت استفاده از اين مطالب ابتدا بر روی ستاره های کنا ر آنها رفته و مطالب را روی کامپيوتر خود ذخيره فرماييد.ارسال توسط مباشرفر
تاريخ : جمعه ۳ مهر ۱۳۸۳

پيام تبريک به ورودی های ۱۳۸۳

     ورود شما عزيزان را به جامعه مهندسان و دانشجويان صنايع تبريک گفته و اميدوارم که در طی اين ۴ سال دوران بسيار خوشی را پيش رو داشته باشيد و نهايت استفاده را از اين دوران بسيار خوب ببريد و همواره سعی کنيد که با تلاش خود باعث پيشرفت و پويايی خود و اين دانشگاه بشويد.

با آرزوی بهيرين ها برای شما عزيزان- مديريت وبلاگارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب