اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : چهارشنبه ۳٠ شهریور ۱۳۸٤

1 

تولد ۸ سالگی صنايع تهران شمال مبارک باد

     دقيقا ۸ سال قبل بود که ۷۶ های صنايع وارد اين دانشگاه شدن. چه روزهای خوبی بود2، همه تو سن ۱۸ تا ۲۰ سال بودن، چند تا هم پير مرد داشتيم...!! شايد هر وقت به گذشته برمی گرديم  ياد و خاطر اون روزها يک صفای خاصی به دلمون بده، شايد هم يک ساعتی از شب که هیچ کسی توی خيابان قباديان غربی نباشه دلمون بخواهد که يک سری به دانشگاه بزنيم.

     دانشکده قباديان هنوز سر جاش هست و کوهی از خاطراتمون رو با خودش حفظ کرده و همچنان سر پا ايستاده تا بگويد، که ثمره اون دانشجويان روزهای جواني، امروز روز خودنمايی ميکند. دانشجويانی که امروز هر کدام مدير، کارشنای ارشد، سرپرست، مشاور و .... می باشند.

     الان وقت آن است که اين پدر پير، ثمره تلاش خود را که جوانانی راست قامت و مفتخر به تلاش بی منت اساتيدی که جوانی خود را در کالبد اين فرزندان دميدند، مشاهده کند تا با همتی بيشتر به اين راه ملکوتی خود ادامه دهد.

     گروه مهندسی صنايع تهران شمال دقيقا ۴ دوره فارع التحصيل اين رشته را به جامعه تحويل داده است.اميدواريم که هر کسي، هر کجا که هست موفق باشد و اگر دانشگاه جشنی به مناسبت ۸ امين سال تاسيس گروه مهندسی صنايعبر پا کرد، همه شما عزيزان را ملاقات کنيم. ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب