اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : دوشنبه ٢٦ تیر ۱۳۸٥

وبلاگمون ۲ ساله شد

جشن تولد دو سالگی

سلام

خدا را شکر میکنم که همتی به من عطا کرد تا در مسیری که گام نهادم سخت کوش و مصمم باقی بمانم.

یاد اون روز اول به خیر که تازه شروع به نوشتن کردم. همواره خوشحال بودم که در دنیای مجازی نیز بتوانم برای گروه مهندسی صنایع تهران شمال کاری بکنم و امروز مسیری طولانی را در پیش رو نظاره گر هستم.

۲۸ تیر ماه( یعنی چند روز دیگه) این پسر کوچولو دو ساله میشه- من که براش یک کادوی خوب گرفتم.... که چهارشنبه به اون میدمش . . . . شما براش چی میخواین بخرین؟؟؟

اووووووووووووووووو  به خدا راضی به زحمتتون نیستم  خودتون رو توی دردسر نندازین . همین که برای تولدش پیغام بذارین اونو یک دنیا خوشحال میکنین. اون پسر خوبی هست و همتون رو دوست داره و میخواد که شما هم اونو دوست خودتون بدونین و همواره با هم دوست باشین.ارسال توسط مباشرفر

سلام

     اين مورد هم از اون کارهای مهمی است که دانشگاه آزاد در ارتباط با ايجاد ارتباط مناسب بين دانش آموختگان بعد از اتمام دوره تحصيلات فراهم آورده است.خيلی از دوستان قديمی رو ميشه اينجا پيدا کرد و از خدمات مناسب اين کانون به نحو مناسبی استفاده کرد.

بخشنامه مهم دکتر جاسبی در خصوص ارایه خدمات به فارغ التحصیلان

     براي كليه اعضاي كانون فارغ التحصيلان با هماهنگي حوزه معاونت محترم دانشجوئي دانشگاه كارت عضويت از  نوع   P.V.C تحت شرايط ايمن صادر گرديده است كه داراي شماره عضويت نام و نام خانوادگي شماره شناسنامه مقطع و رشته تحصيلي و واحد دانشگاهي بوده و عكس عضو در متن كارت چاپ شده است . اين كارت ها داراي اعتبار است و صاحبان آن با ارائه اصل كارت ميتوانند از امكانات كتابخانه ورزشگاه و مراكز پژوهشي واحدها استفاده نمايند .

بخشنامه دکتر جاسبی در خصوص اعطای تسهیلات به اعضای کانون

     پيرو بخشنامه شماره 216054/80 مورخ 9/11/82 و به منظور فراهم نمودن امكانات و شرايط مناسب براي رشد و ارتقاي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي و حمايت از فعاليت ها و برنامه هاي كانون، فارغ التحصيلان كليه واحدهاي دانشگاهي موظفند نسبت به اختصاص و اعطاي تسهيلات زير به اعضاي كانون فارغ التحصيلان كه داراي كارت عضويت معتبر عكس دار ( از نوع P.V.C ) مي باشند اقدام نموده و شرايط و امكان اطلاع رساني و ارائه خدمات را براي كانون فارغ التحصيلان فراهم نمايند .

1- استفاده و بهره برداري از كتابخانه عمومي، تخصصي و مراكز پژوهشي .

2-استفاده و بهره برداري از امكانات ورزشي .

3-امكان شركت و حضور در همايش ها، سمينارها و بازديدهاي علمي و تخصصي به ويژه بازديد ساليانه از نمايشگاه بين المللي كتاب .

4-در اولويت قراردادن واگذاري پروژه هاي عمراني، خدماتي و تحقيفاتي واحدها به اعضاي كانون .

5-در اولويت قراردادن واگذاري برنامه هاي آموزشي ضمن خدمت كاركنان و پروژه هاي تحقيقاتي و پژوهشي واحد به مركز آموزش و پژوهش كانون فارغ التحصيلان .

6-فراهم نمودن شرايط و امكان اطلاع رساني دفتر مركزي كانون فارغ التحصيلان و كانون واحدها از نحوه پذيرش اعضاء، فعاليت ها، برنامه ها و چگونگي برگزاري دوره هاي آموزشي و تخصصي با استفاده از روشها و امكانات زير :

 6-1- نصب بيلبورد در فضاهاي باز واحدها

 6-2- اختصاص تابلو اعلانات، ويژه كانون فارغ التحصيلان در ساختمان هاي اصلي واحدها

6-3- امكان نصب پوستر و توزيع بروشورها و انتشار خبرنامه داخلي در سطح كليه واحدها

6-4- امكان بهره برداري از فضاي سايت اينترانت و اينترنت واحدها به منظور اطلاع رساني به كليه فارغ التحصيلان

6-5- امكان اطلاع رساني از طريق روزنامه آفرينش، هفته نامه فرهيختگان و چاپ آگهي كانون در اين نشريات با تسهيلات ويژه

لينک سايت کانون فارغ التحصيلان:ارسال توسط مباشرفر
تاريخ : چهارشنبه ۱٤ تیر ۱۳۸٥

سلام

ديدين به قولم عمل کردم- براتون يک کتاب ديگه را معرفی ميکنم.

ضمنا من اين کتاب را خوندم... خيلی خوبه کلا ديد شما را نسبت به مذاکره و گفتگو عوض ميکنه.

کتاب ؛هنر و فن مذاکره؛ تاليف آقای اصغر گرشاسبی است که توسط انتشارات مهاجر در حدود ۳۰۰ صفحه و با قيمت ۳۱۰۰ تومان در سال ۱۳۸۴ به چاپ رسيده است.

در اين کتاب ابتدا به بحث فرايند بودن مذاکره پرداخته شده و سپس به استراتژی ها و تکنيک های مذاکره و در ادامه به اصول انجام پيش مذاکره- نقش عوامل انسانی و بن بست شکنی را مطرح     می سازد.

مطمئن باشيد که اگر شروع به مطالعه آن بکنيد خيلی سريع جذب آن می شويد و در مدت کوتاهی آن را به اتمام می رسانيد.

راستی اگه شما کتابی را مطالعه کردين و يا مقاله ای داريد که مايل هستيد آن را با نام خودتان در اين وبلاگ ثبت کنيد- حتما به من يک ايميل بزنيد.... منتظرمارسال توسط مباشرفر
تاريخ : جمعه ٢ تیر ۱۳۸٥

سلام

امروز ميخوام يک کتاب خوب که مربوط با فعاليت مهندسان صنايع است را به شما معرفی کنم.

     شايد تا به حال به اين فکر کرده ايد که يک روزی از شما ميخواهند درباره چارت سازمانی محل کارتان نظر بدهيد ... آيا با چارت فعلی نيازهای سازمان شما برآورده می شود؟ آيا اين چارت حالت بهينه ای برای سازمان بوجود می آورد؟ آيا چارت را بايد بر اساس نفرات داخل سازمان طراحی نمود؟

اصلا برای بررسی اين موضوع از کجا بايد شروع کرد؟ .....

     حالا اگر واقعا به اين نقطه رسيده ايد که در اين زمينه بايد اطلاعات خوبی کسب کنيد به شما توصيه   می کنم که همان راهی که من رفتم را برويد ....

     دقيقا من هم به اين نقطه رسيه بودم که از استاد ارجمند جناب آقای مهندس صبا خواستم يک منبع خوب فارسی معرفی کنند که ايشان نيز کتاب «تئوری و طراحی سازمان» نوشته ريچارد ال. دفت - ترجمه دکتر علی پارساييان - چاپ دفتر پژوهشهای فرهنگی را معرفی نمودند. اين کتاب حدود ۱۰۰۰ صفحه است و قيمت دوجلد آن حدود ۹۰۰۰ تومان است. اين کتاب را می توانيد از سازمان مديريت صنعتی تهيه کنيد.

 ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب