اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : سه‌شنبه ٢٦ تیر ۱۳۸٦

سه ساله شد

تولدش مبارک

 

     بیست و هشتم مرداد سال هشتاد و سه بود که شروع کردم به نوشتن و جمع کردن دوستان قدیمی و الان سه سال از اون روز میگذره و چیزی حدود ۱۰۰ هفته یادداشت نوشتم. کار سختی بود ولی با تشویق دوستان خوبم تا امروز جلو آمدم و از اینجا به بعد هم میخوام با یک انرژی بیشتری ادامه بدهم.

کادو یادتون نره، پنجشنبه تولدش هستااااااااااااااااااااااااارسال توسط مباشرفر
تاريخ : پنجشنبه ٢۱ تیر ۱۳۸٦

 توصیه های بنزینی

سلام

     این روزها که بنزین حکم کیمیا را پیدا کرده٬ خوب هست که به نکات زیر توجه کنید تا در مصرف بنزین صرفه جویی شود و به نفع خودتان عمل کرده باشید.

راههای کاهش مصرف سوخت...ادامه مطلب...
ارسال توسط مباشرفر
تاريخ : پنجشنبه ۱٤ تیر ۱۳۸٦

کارآموزی در ایران خودرو

سلام

     دوست خوب تهران شمالی٬ ابوالفضل صادقیان آماده همکاری با دوستانی   میباشند که علاقه مند به کارآموزی در زمينه شش سيگما - توليد ناب - مهندسی ارزش و سیستمها در شرکت ایران خودرو را دارند.

E-mail:  ab.sadeghian@ikco.comارسال توسط مباشرفر
تاريخ : دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸٦

فرصت شغلی

سلام

این فرصت شغلی را هم احسان شیرازی از دانش آموختگان صنایع تهران شمال معرفی کرده است...ادامه مطلب...
ارسال توسط مباشرفر
تاريخ : جمعه ۸ تیر ۱۳۸٦

هوای هم دیگه رو داشته باشیم

سلام

چند روز پیش این پیغام را دیدم:

به نظرات یادداشت ۱۴۹- کارشناس کنترل پروژه  مراجعه شود

نويسنده: مهرداد حق بين

سه شنبه، 5 تير 1386، ساعت 10:46

هميشه تو دانشگاه که بوديم ُسعيد و که می ديدم چه قدر اينور اونور ميزنه . چه قدر اکتيو بازی در مياره ميگفتم بابا اين ديوونه اس......ولی بعد از ۷ . ۸ سال موقعی که از طريق سعيد و وبلاگش يه کار خوب نصيبم شد مجبور شدم به اشتباه گذشتم اعتراف کنم:سعيد جوون خدا کنه هميشه سالم و سر حال در کنار ما تهران شماليا باشيُ بازم دستت درد نکنه(من کنار امير بيرم زادگان مشغول شدم)

     خیلی خوشحال شدم که تونستم کاری بکنم. از شما دوستان تهران شمالی هم میخوام که اگر در محل کارتون کارآموز٬ همکار نیمه وقت یا تمام وقت خواستند از طریق این وبلاگ اطلاع رسانی بفرمایید تا به دوستان خودتان کمک کنید.ارسال توسط مباشرفر
تاريخ : جمعه ۱ تیر ۱۳۸٦

داره به یک رکورد نزدیک میشه

     امروز اول تابستان هست و یادش به خیر که وقتی مدرسه تعطیل می شد٬ صبح ظهر  شب تو کوچه فوتبال بازی میکردم تا این آخری ها که شدم کاپیتان تیم فوتبال سازمان که اون هم به نوبه خودش پر از خاطرات باحال و فراموش نشدنی بود.

     تا به امروز ۹۶ هفته است که مطلب نوشته ام و دقیقا ۱۵۵ یادداشت داشته ام که فکر کنم تا چند هفته آینده بتونم تولد سه سالگی وبلاگم را با ۱۰۰ هفته با شما بودن را با همدیگه جشن بگیرم. تو این مدت خیلی ها به من کمک کردن و دوستان جدیدی پیدا کردم و از اینکه تا امروز تونستم این کار را ادامه بدم خوشحالم. از اینجا به بعد هم توقع همکاری بیشتری از شما میره و امیدوارم که این وبلاگ نویسی من با کمک شما دوستان همواره ادامه داشته باشد.

از امروز تا ۱۰۰ امین هفته با من باشیدارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب