اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

 از این کنفرانس ها چی میشه توقع داشت؟

سلام

     چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته من به همراه 2 تا از همکارام رفتیم کنفرانس مدیریت... از خوب روزگار جناب آقای مهندس صبا استاد بزرگوار سالهای شیرین دانشجویی را توی کنفرانس دیدم ... وقت پذیرایی بود روم به دیوار مدیرای چند میلیونی برای یک شیرینی کوچولو شاید هم دیگرو میخوردند- سر جای پارک  یکی شون میخواست منو زیر بگیره!

      مهندس صبا یک نکته خوبی را به من گوشزد کردند که: با دقت به اطراف نگاه کنم - از این جمع حاضر ۴۰ درصد آنها مدیر هستند؛ به جز تعداد معدودی بقیه (با کمال شرمندگی نمی تونم بنویسم) پس حالا حالا ها باید صبر کرد تا این مدیرا بفهمند که برای مدیریت باید راه رفتن خودشون هم درست کنند. یک دوستی تعریف میکرد که این آمریکایی های ... (‌شرمنده بازهم نمیشه نوشت) توی دانشکده مدیریت خودشون؛ حتی غذا خوردن هم به مدیران آموزش میدن!!

قطعا اونا اشتباه میکنند. بگذریم

     از همه مهمتر اینکه یکی از دوستان قدیمی جناب‌ آقای مهندس مهدی حاجی ابراهیم زرگر مقاله ای را تحت عنوان مدیریت و رهبری تحول در شرکت سهامی خدمات ماشینهای محاسب الکترونیک ارسال کرده بودند که بصورت شفاهی ارائه شد و این خود جای خوشحالی زیادی را برای من و سایر تهران شمالی ها دارد.

جهت دریافت مقاله اینجا را کلیک کنید.ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب