اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : جمعه ۱٥ دی ۱۳۸٥

 کودک 2 ساله

سلام

نظرتون درباره این عکس چی هست؟

تا حالا شده که  توی آیینه به خودتون نگاه کنید؟

چند لحظه فکر کنید

کودک دو ساله

برای دیدن جواب من، این چند خط زیر را مارک کنید. با سفید نوشتم چون اول شما فکر کنید و بعد نظر نویسنده وبلاگ را بدونید.

آره بابا این چه سئوالی است؟

معلومه که هر روز صبح که از خونه خارج میشین، قبلش یک نگاه به خودتون میندازین...

 تا حالا از خودتون پرسیدین که تا امروز برای خودم و خانوادم چه کاری کردم؟

تا حالا از خودتون پرسیدین که برای دوستای قدیمی خود چه کاری انجام دادم؟

تا حالا به این فکر کردین که اگر مهندس صنایع نمیشدین چه کاری میکردین؟الان وضعیتتون چی بود؟برای شکرانه اون چه کاری کردین؟!!

این دوست دو ساله من هم همین فکرا رو کرده که یک دفعه تعجب کرده و گفته که از فردا صبح از خودم میپرسم که تا امروز چی کار کردم. نکنه فکر کنین که این میزهایی که پشتش نشستین همیشگی است ... نه بابا همه اینها کرایه ای است. عمو هاشم و توپول دوتا از همکارام هستن... من و توپول یک طرحی دادیم که سال آینده واحدمون رو بترکونیم ولی عمو هاشم میگه زیاد به فکر این نباشیم که بترکونیم!! همیشه یادتون باشه که سازمان باید پابه پای شما جلو بیاد.اگر یک روز به جرم مجرد بودن دودرتون کردن اصلا ناامید نشین چون برای حل یک مساله چندین راه حل وجود دارد.

مهندس صبا یک روز به من گفتن که اگر یک روزی دیدم که موندن و نمودن من توفیقی به حال سیستم نداره، حتما برم و بدونم که حتما نفر دیگری هست تا کار منو انجام بده  ... پس همیشه باید نفر اول بود.

هر روز صبح از خودتون بپرسین که تا امروز چند تا کار مثبت انجام دادین تا اینکه آخر ماه با هم حساب کنیم. خیلی مهم هست، از همین الان این کار را بکنید.

دوستان یادتون نره که عضو گروه صنایع در یاهو بشین( برای اطلاعات بیشتر به چند نوشته پایین توجه کنید)ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب