اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : شنبه ۳٠ دی ۱۳۸٥

 معرفی شرکت پژواک فناوری آینده نگر

سلام


این شرکت با هدف گسترش و بهره گیری از تکنولوژی های جدید و اجرای پروژه های مختلف فنی و تبلیغاتی با استفاده از تکنیک های نوین فنی و پژوهشی آغاز بکار نمود. بنیانگذاران شرکت از ابتدا تکیه بر استعدادها و ظرفیت های داخلی را مبنای کار خود قرار داده و همواره کوشیده اند با حمایت از ایده های نو ، بستر پیشرفت و موفقیت افراد و جامعه را فراهم آورند.

   مهندس محمدآبادی مدیر عامل شرکت ؛

      مفتخر است نوع جدیدی از مخازن انعطاف پذیر ( تاشو ) و محصولات پلیمری را که با قابلیتهای مختلف جهت حمل و نگهداری آب آشامیدنی و غیر آشامیدنی و سوخت  می باشد را به حضور کارشناسان و علاقمندان معرفی نماید تا در کلیه امور عمرانی و  نظامی در موارد مورد نیاز بجای استخرها یا مخازن فلزی نگهداری استفاده گردد ؛ در این بین بر اساس امکان سنجی و مطالعه صورت پذیرفته این مخازن که امروزه در کشورهای صاحب تکنولوژی استفاده میگردد از لحاظ هزینه و زمان راه اندازی و جمع آوری و همچنین حمل و نقل و مقاومت و تعمیرات آسان در رده ای به مراتب بهینه تر قرار می گیرند. این لینک ها رو ببینید.

 

 http://www.ftrco.comارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب