اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : جمعه ٢٠ بهمن ۱۳۸٥

(۱۲۸) عابر بانک

     چند شب قبل- بعد از مراجعه به ۶ عابر بانک٬ بالاخره ۷ اُمی سالم بود٬ پول داشت و از همه مهتر اینکه به این شبکه به اصطلاح شتاب(عابر بانک = پول تو نمیدم تا حالتو بگیرم) وصل شد و چند هزاری و دو هزاری تیکه پاره و نو به من داد.


    در حین پول گرفتن یک نگاهی به دورو ورم کردم و دیدم که به شعاع ۲ متر از محل عابر بانک قبض های آن ریخته بود و صاحبان آنها ساعتها بود که از آنجا رفته بودند ولی بقایای آنها هنوز در همان حوالی افتاده بود و بدون صاحب با بادی که می وزید به این ور  به آن ور می رفت. متاسفانه دوربین همراه من نبود تا عکسی برای شما بگیرم و ببینید که چه وضعی بود(اینو بگم که سطل کنار عابر بانک دیگه جا نداشت).حالا شما این حالت را در تعداد عابر بانک ها ضرب کنید و ببینید که این وضعیت از بریدن چند تا درخت بوجود آمده است.

   جناب ‌آقای بانک مرکزی بد نیست که دستور بدین یک مرحله کاری به مراحل دریافت پول از عابر بانک اضافه کنن تا اگر کسی خواست قبض بگیره٬ عابر بانک عزیز دل برادر - به ایشان قبض بده تا یک کمکی به خانم محیط زیست بکنیم + کمکی هم به عمو قالیباف کرده تا یک خرده شهر تمیز تر بشه. ( حق ابداع و پیشنهاد محفوظ است)

به این حرکت توی مهندسی صنایع چی میگن؟؟؟ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب