اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : سه‌شنبه ۱٥ اسفند ۱۳۸٥

(۱۳۷) ارتباط اینترنت با تعارض سازمانی

سلام

     الان دو هفته ی است که مدیر جدید طرح و برنامه اومده و در اولین حرکت جالب و پاچه ... مدیر عامل٬ اقدام به قطع کردن اینترنت تمامی پرسنل سازمان نموده و فقط برای چند تا از معاونین و مدیران ارشد امکان دسترسی را باقی گذاشته!! (‌توجیه آن هم سرعت بالاتر برای مدیر عامل و کاهش زمان الافی پرسنل است مخصوصا این عمو سعید که همواره تو این دنیای مجازی داره دور میزنه و دربستی میره).


    یادم هست که در یک زمانی که سرعت خیلی پایین بود و مرتب مدیر عامل داد و بیداد میکرد٬ من به علیرضا.ت(مدیر سابق) گفتم که زمانبندی کنیم تا همه بتوانند از یک سرعت خوب در یک ساعات مشخص استفاده کنند و ایشون گفت که:

     اگر پرسنل را پشت میز کارشون بند کنی و اوقات بیکاریشون رو توی اینترنت بگذرونن دیگه به خیلی از مشکلات سازمان توجه نمیکنند و حتی آنها را تحلیل نمیکنن و از همه مهمتر به دنبال زیر آب زنی و سایر تکنیک های کثیف حذف رقیب  نمیرن و با اینترنت بدون محدودیت زمانی٬ این مشکل را حل کردیم و البته برای جلوگیری از ولگردی اینترنتی هم٬ هر ماهه یک گزارش کاملی از اینترنت بازی پرسنل به ایشان ارائه خواهد شد تا یک کنترل نامحسوس ایجاد بشه ... و الان عدم توجه به این موضوع را دارم با تمام وجودم حس میکنم که پرسنل بیچاره چه جوری دارن وقت خودشون را با بیکاری تلف میکنن.

     چند روز قبل هم این خانوم منشی ما که از همه اخبار و وقایع سازمان مطلع است به من گفت که اگه درخواست بنویسی برات وصل میشه که من هم گفتم اگه بمیرم این کار را نمیکنم ... با این مدیرها باید مثل خودشون اح...قانه رفتار کرد.ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب