اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : دوشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٦

رتبه ی دانشگاه من ؟

سلام٬

     این روزها مد شده و همه دارن میرن ولایت خارجه برای ادامه تحصیل و شاید از اونجا فقط یک تصویر کلی توی ذهنشون هست! من توی این یادداشت میخوام در ارتباط با آخرین رتبه بندی دانشگاه های دنیا٬ رتبه بندی دانشگاه های آسیا٬ روش های رتبه بندی دانشگاه ها و یک روش مناسب جهت انتخاب بهترین فرصت تحصیلی را برای شما تشریح کنم.


به نظرم اومد که بد نیست لینک این منابع را برای شما قرار بدهم تا به راحتی و بدون واسطه به اطلاعات مورد نیاز خودتون برسید.

Academic Ranking of World Universities

در این صفحه امکان دسترسی به تمامی موسسات و گروه های معتبری که بصورت دوره ای اقدام به رتبه بندی دانشگاه ها میکنند مهیا است.

۲- لیست ۵۰۰ دانشگاه برتر دنیا

این فایل به صورت تهیه شده است و فقط کافی است آن را دانلود کرده و از طریق فیلتر کردن ستون های آن اقدام به جستجو کنید. (‌دانلود کنید)

۳- لیست ۱۰۰ دانشگاه برتر آسیا

توی این صفحه شما میتوانید به لیستی که ۱۰۰ دانشگاه برگزیده آسیا را معرفی کرده دسترسی پیدا کنید.خوبه که به دنبال دانشگاهی در آن درس خوانده اید هم بگردید. (کلیک کنید)

۴- نحوه انتخاب فرصت تحصیلی

در اینجا شش گام مربوط به انتخاب بهینه برای ادامه تحصیل برای شما به صورت یک راهنما توضیح داده شده. (کلیلک کنید)ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب