اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : پنجشنبه ٢ اسفند ۱۳۸٦

اخبار آنلاین سایت آفتاب

سلام٬
دوستان عزیز یکی از مواردی که برای به روز نگه داشتن خودتان مهم است٬ مطالعه و آگاهی از آخرین رویدادهای علمی و مرتبط با حوزه کاری می باشد.
قطعا بررسی تمام مجلات٬‌روزنامه ها٬ هفته نامه هاو هر آنچه که مربوط به حوزه کاری شما است کار بسیار سختی است به همین جهت استفاده از رئوس مطالب و بهره گیری از موضوعاتی که مد نظرتان می باشد در اثر بخشی شما کمک میکند...وب سایت آفتاب این امکان را برای اعضای خود فراهم نموده است که بصورت روزانه از تمامی اتفاقات علمی مورد نظر مطلع شوند. روش کار هم بدین صورت است که روزانه برای شما موضوعات مورد نظرتان به پست الکترونیک شما ارسال می شود و به راحتی می توانید آنها را ذخیره و در فرصت مناسب مطالعه کنید.
دوستانی که مایل به استفاده از تخفیف و خدمات ویژه عضویت در وب سایت آفتاب می باشند٬‌می توانند با آدرس ایمیل زیر ارتباط برقرار کرده و نحوه معرفی خود را از طریق این وب بلاگ معرفی نمایند تا از سرویس ویژه استفاده نمایند.

aftab.membership@yahoo.comارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب