اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : جمعه ۱٦ فروردین ۱۳۸٧

برنامه ریزی


سلام
امروز شاید اولین روز کاری برای خیلی ها باشد که بعد از حدود ۱۸ روز تعطیلی برای ادامه فعالیت به محل کار خود بازگشته اند. قطعا در این دوره تعطیلات وقت به اندازه کافی وجود داشته و البته هم که به شما خوش گذشته است. حالا دیگه نوبت کار است ... بله کار ...!
راستی برنامه ریزی برای سال ۱۳۸۷ را که فراموش نکردیه اید؟ این یادداشت را برای این نوشتم که به مقاله روزنامه همشهری در روز چهارشنبه مورخ ۱۴/۰۱/۱۳۸۷ صفحه ۹ مقاله ای با موضوع ؛باز آفرینی خویشتن در سال نو؛ اشاره کنم. این مقاله در رابطه با برنامه ریزی و اهمیت آن در هدفمند کردن زندگی می باشد ... توصیه می کنم اگر می توانید این روزنامه را تهیه و آن مقاله را مطالعه کنید.


فقط کافی است که به کیفیت زندگی در سال جدید توجه کنید و حتما یک سطح کیفی مناسب از آن را برای خود ترسیم نمایید. سپس محورهای اصلی مربوط به کیفیت زندگی خود را تعریف و در نهایت به فعالیت هایی که شما را در رسیدن به این محورها کمک میکند با قید زمان و هزینه توجه نمایید. نکته جالبی در این برنامه ریزی نهفته است که ... ترجیح می دهم خود شما آن را پیدا کرده و نظرتان را درباره آن برای سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

سال کاری خوبی را برای شما آرزومندمارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب