اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧

شهر آورد = دربی

سلام،

امروز دو تیم بزرگ استقلال و پرسپولیس با هم بازی کردند و به نتیجه تساوی یک - یک رضایت دادند تا ادامه مسابقه را فردا که اولین روز کاری است که همگی باید راس ساعت 8 صبح سر کار باشند، را دیگران پیگیری کنند !!

چند روز قبل رفته بودم خرید کنم چندین غرفه، دارای صف های طولانیی بودند که مردم زیر آفتاب پاییزی مرتب و منظم به فاصله 10 سانتی متر(برخلاف خیلی جاهای دنیا) در کنار هم استاده بودند ... یک دفعه صدایی شنیدم که به رسم اعتراض بلند شده بود که هی آقا نرو جلو  ... برگشتم که نگاه کنم، دیدم یک آقای سن دار متاسفانه صف را بر هم زده و رفته جلوی صف و اصلا هم به اعتراض سایرین توجهی نمیکند و غرفه دار هم می گوید نوبت را باید خودتان رعایت کنید به من ربطی ندارد!!

برام موضوع جالب شد که ببینم اون آقا کی از رو میره ... ما شا ا... که اصلا از رو نمی رفت تا اینکه به زور و اصرار یکی از شهروندان مجبور شد از آن جلو دور شده و رضایت داد که وسط صف بایستد !!

این موضوع گذشت و همین اتفاق در دو غرفه دیگر نیز تکرار شد و این دفعه خانمی بودند که انگار کلا ناشنوا بوده و به حق سایرین اصلا توجهی نداشتند و جالب اینکه چندین نفر دیگر هم به تبع رفتار نابخردانه آن خانم همان کار را تکرار کردند ...

همه این ها را گفتم تا بگم که درس "همه جا به نوبت" که در کتاب فارسی می خواندیم در کلاس چندم بود؟؟!

می دونید که همین مسابقه و به اصطلاح "دو در کردن" سایرین از همین فردا به صورت گسترده، صبح ها از ساعت 7.30 الی 8.30 و بعد از ظهرها از ساعت 16.30 الی 17.30 برگزار می شود و در پایان هر روز از طرف شهرداری تهران به برندگان "دو دره بازی" جوایز نفیس به رسم یاد بود تقدیم حضور علاقمندان مسابقات فرهنگی می گردد.

امیدوارم که شما دوستان این دفعه جزو بازندگان این مسابقه باشیدارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب