اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧

مصاحبه با ثروتمند‌ترین وبلاگ‌نویس ایرانی

 

علی حجوانی: آشنایی با «البرز فلاح» آشنایی با موفقیت است. ثروتمندترین وبلاگ‌نویس ایرانی، صاحب ششمین سایت پربیننده استرالیاست. او توانسته علاقه‌اش را در مسیر موفقیتش قرار دهد. ماشین، تمام زندگی البرز است. وبلاگ «کار ادوایس»، حاصل علاقه و تلاشی است که او دارد. سایت او یکی از مهم‌ترین منابع خبری در حوزه ماشین است و بسیاری از کمپانی‌های بزرگ اتومبیل‌سازی در جهان سالانه او را به امتحان کردن مدل‌های جدید ماشینشان دعوت می‌کنند. او به هم‌وطنان ایرانی‌اش علاقه زیادی دارد و می‌گوید «همیشه دوست دارم به بچه‌های ایرانی کمک کنم». البته فارسی‌اش اصلا تعریفی ندارد؛ به همین خاطر است که ترجیح می‌دهم برای بهتر شدن بحث، پاسخ‌هایش را به انگلیسی بگوید. اگر شما هم به ماشین، موفقیت و ایران علاقه دارید، این مصاحبه مال شماست؛ با نویسنده یک وبلاگ 5 میلیون‌دلاری بیشتر آشنا شوید.

مطمئنم بسیاری از خوانندگان مجله «فارغ‌التحصیلان» دوست دارند درباره کودکی‌ات و رابطه‌ای که با ایران داشته‌ای، چیزهایی بدانند.

سال 1363 در اهواز به دنیا آمدم و در دوره جنگ هم همان‌جا بزرگ شدم. پدرم قهرمان سابق وزنه‌برداری قدرتی ایران بود. البته پدر و مادرم، ‌هر دو استاد دانشگاه اهواز بودند و در دهه هفتاد میلادی از دانشگاه میشیگان امریکا، فارغ‌التحصیل شده بودند.

چند سال است به استرالیا آمده‌ای؟

15 سال پیش. 9 سالم بود که پدر و مادرم برای گرفتن مدرک دکترا، به استرالیا آمدند و من هم انگلیسی را همین‌جا آموختم. بعد هم به دانشگاه رفتم و الان، فارغ‌التحصیل رشته «فن‌آوری اطلاعات و علوم شناختی‌»ام. بعد از آن، یک بار هم به ایران آمدم و دوست دارم باز هم ایران را ببینم.

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنیدارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب