اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : شنبه ٢٧ تیر ۱۳۸۸

پنجمین سالروز تاسیس وبلاگ صنایع تهران شمال

سلام

مثل سال قبل و سال های قبل تر، چنین روزی یک ایمیل از من دریافت می کردید و یک یادداشت توی وبلاگ می دیدید که بیانگر بزرگتر شدن این وبلاگ بود. نوشتن کار ساده ای نیست و اینکه وبلاگ بتونه به روز بمونه و مشتری خودشو داشته باشه کار بسیار دشواری است.

خیلی عوامل از جمله حمایت شما دوستان و کامنت هایی که برای من می گذاشتید طی این مسیر را ساده تر کرد. یک روزی توی اینترنت وقتی به دنبال مطلبی در خصوص مهندسی صنایع تهران شمال می گشتم چیزی پیدا نکردم و همون روز تصمیم گرفتم که بانی این حرکت خودم باشم. الآن وقتی در موتور جستجوی گوگل این وبلاگ را جز ١٠ انتخاب اول گوگل در جستجو های مختلف از جمله "مهندسی صنایع" و "دانشگاه آزاد تهران شمال" می بینم خیلی خوشحال می شم چون این نشون می ده که این وبلاگ از طرف مراجعین خود نیز دارای جایگاهی  خوبی شده است.

به هر حال این یادداشت مربوط به پنجمین سالروز تاسیس می شود که شما را به یک یادداشت و اظهار نظر در همین پایین دعوت می کنم.

موفق باشید

مباشرفرارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب