اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : یکشنبه ٢٧ تیر ۱۳۸٩

یک سال دیگه هم گذشت، رفت تو هفت سال

شش سال قبل بود که در تاریخ 28-04-1383 تصمیم به راه اندازی این وبلاگ گرفتم، دقیقا زمانی بود که وقتی توی اینترنت گروه مهندسی صنایع تهران شمال را جستجو میکردی، هیچ مطلبی پیدا نمیشد!

و اما امروز فقط کافی است از کلمات کلیدی مثل تهران شمال، مهندسی صنایع، آزاد تهران شمال و ... استفاده کنید تا در Top 10 Google این وبلاگ را پیدا کنید. فایده دیگری هم داشت، خیلی از دوستانی که مدتها از هم بیخبر بودن، وقتی این توی اینترنت به دنبال اثری از دانشکده محل تحصیل خود میگشتند به این وبلاگ بر میخوردند و توی آن خیلی اسامی آشنا پیدا میکردند.

در حال حاضر خیلی از هم دورهایهای سابق، در خارج از کشور در حال تحصیل و زندگی هستند، و شاید به جرات بشه گفت که از مشتریان همیشگی این وبلاگ میباشند.

با همه این حرفها، وقتی از بعضی از صنایعیهای در مورد این وبلاگ می پرسم که آیا اونو دیدن یا نه! اظهار تعجب از وجود چنین وبلاگی میکنند، پس خیلی جا داره تا به همه معرفی بشه.

به هر حال توی این چند سال سعی کردم که این وبلاگ را نگه دارم، بعضی وقتها خیلی مورد استقبال قرار می گرفت و بعضی وقت ها نه خیلی.

آخرین بار کی به این وبلاگ سر زدید چشمک

 

روزهای خوبی را برای شما آرزو می کنمارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب