اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : سه‌شنبه ٦ امرداد ۱۳۸۳

 آموزش کاريابی

سلام،

يكی از موارديكه شايد خيلی از دوستان با آن مواجه هستند و يا خواهند بود مربوط به نحوه شروع بكار در اولين تجربه كاری ايشان است. يك مصاحبه استخدامی بيشتر از آنكه يك مصاحبه علمی باشد يك گفتگوی دوستانه ( گپ ) است، كه اگر در اين مصاحبه بتوانيد تاثير مناسبی بر روی فرد مصاحبه كننده بگذاريد قطعا يكی از شانس های دريافت شغل را بدست آورده ايد. اين تاثير مناسب مربوط به نحوه برقراری ارتباط كلامی و تصويری شما ميباشد، كه القاء كننده ميزان اعتماد به نفستان خواهد بود. ساير موارد مربوط به ميزان تحصيلات- تجربيات - انگيزه و فعاليت - توانايی های شخصی شما است كه بايد بطور مناسبی در رزومه( مشخصات كاري) ارائه شده درج گردد.

چون اعتقاد به اين موضوع داريم كه نبايد اطلاعات ديگر سايت ها را بدون درج نام و يا لينك آنها در اين وبلاگ قرار دهيم بنابراين ساير اطلاعات مورد نياز خود را ميتوانيد در لينك زير بدست آوريد. ضمنا رزومه خود را در اين سايت ثبت كنيد.

http://www.jobiran.com/resource

  •  ضمنا درارتباط با  تست رغبت سنجی و هوش كه در خيلی از كارخانجات بزرگ خودروسازي، از داوطلبين استخدام در ارتباط با آنها آزمون به عمل می آورند - ميتوانيد به لينك زير مراجعه كنيد.

http://www.jobiran.com/tests

  •   لطفا نظر و تجربه خود را در اين ارتباط بفرمائيد.


ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب