اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

 

براي اولين بار در دانشگاه آزاد تهران شمال صورت گرفت:
اطلاع‌رسانی تلفنی به فارغ التحصيلان جهت دريافت مدارك فارغ‌التحصيلی

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: آموزشي

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به عنوان اولين واحد، اقدام به اطلاع رسانی به صورت تماس تلفنی با فارغ التحصيلان واحد كرده است.

وی گفت: با ارزيابی‌های صورت گرفته و بررسی‌هاي انجام شده در صدد هستيم تا ضمن كاهش زمان صدور گواهينامه در واحد بتوانيم خدمات بيشتری را نيز در حوزه معاونت دانشجويی به دانشجويان و فارغ التحصيلان ارايه نماييم.

گفتنی است، در حال حاضر 21 هزار دانشجو در واحد تهران شمال به تحصيل اشتغال دارند و حدود 39 هزار نفر از آن فارغ التحصيل شدند.

شما قضاوت کنيد.....؟؟!!!!

به گزارش سرويس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجويان ايران، دكتر سعيد نيا معاون دانشجويی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال با اعلام اين خبر، افزود: نظر به تكريم ارباب رجوع و جلوگيری از اتلاف وقت و هزينه آنان و همچنين تسهيل در امر تحويل مدارك، حوزه معاونت دانشجويي واحد تهران شمال اقدام به اطلاع رساني تلفنی با فارغ التحصيلان خود كرده است كه به طور ميانگين در هفته با 200 فارغ التحصيل جهت دريافت مدارك تماس گرفته میشود.ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب