اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

 دومينگردهمايی دانشجويان و دانش آموختگان مهندسی صنايع تهران شمال- ارديبهشت ۱۳۸۵

 اولین گردهمايی دانشجويان و دانش آموختگان مهندسی صنايع تهران شمال- خرداد ۱۳۸۴

 جهت تهيه عکس و فيلم همايش دوم با نشريه آهنگ صنعت تماس حاصل فرماييد

سلام
 این چند هفته به علت اینکه چند تا همایش و سمینار برگزار می شد فرصت این رو نداشتم که یک خلاصه ای از گردهمایی براتون بنویسم.جای خیلی ها سبز بود..... واقعا استقبال خوبی از دومین گردهمایی دانشجویان و دانش آموختگان شده بود.
 بعضی از روزها توی زندگی خیلی خاص هستند و کم تکرار می شوند .... یکی از این روزها همین گردهمایی ها است،که حداقل سالی یک بار برگزار می شود/
 برنامه های دیگری هم قبلا بوده مثل جمع شدن توی یک رستوران و صرف یک وعده غذا به همراه دوستان قدیمی....!!! توی همایش به این نکته اشاره شد که هدف از این گردهمایی ها، نو شدن دیدارها و یا تجدید خاطرات نیست! چون برای این موارد راه حل های دیگری وجود دارد، بلکه هدف از این گردهمایی ها استفاده از توان و پتانسیل های موجود در بین دانشجویان و فارغ التحصیلان می باشد. توانایی هایی که چندین برابر جمع برداری تک تک آنها است .... امروز بعد از 8 سال که از تولد گروه صنایع می گذرد آیا به این فکر شده است که هر کدام از ما (فارغ التحصیلان) چه سهمی در توانمندتر کردن گروه مهندسی صنایع تهران شمال را داشته ایم؟؟
 همه ما، چه دانشجو و چه دانش آموخته  1460 (365*4 سال) روز میهمان این دانشکده بوده ایم - میهمان یک روز، دو روز ... وقتی شد 1460 روز باید بپرسم برای خودم و گروه صنایع چه کردم، چقدر زمان گذاشتم؟!(لطفا فکر کنید)
درسته شاید خیلی زمان نگذاشتیم- امروز فرصت خوبی است برای جبران گذشته ها ..... .
 امروز قرار است به صورت علمی و به قولی مهندسی (صنایعی) به موضوعات زیر پرداخته شود تا شاهد موفقیت های زیادی باشیم:
                      1- راه اندازی وب سایت تخصصی گروه مهندسی صنایع تهران شمال
                      2- ایجاد هسته علمی بسیار قوی برای نشریه آهنگ صنعت
                      3- فعال ساختن انجمن علمی به عنوان پشتوانه خوبی برای ردیف های 1 و 2

این فرصت خوبی برای تک تک اعضای خانواده گروه مهندسی صنایع تهران شمال است.
لطفا در قسمت پیام های دیگران مشخصات و زمینه علاقمندی خود را ثبت کنید.
به منظور مطلع ساختن دوستانتون از این فعالیت،لطفا مشخصات آنها را در قسمت عضویت در خبرنامه وبلاگ ثبت کنید(همین کنار است - بالای نظر سنجی).

به زودی یک برنامه خوب داریمارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب