اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

سلام

     اين مورد هم از اون کارهای مهمی است که دانشگاه آزاد در ارتباط با ايجاد ارتباط مناسب بين دانش آموختگان بعد از اتمام دوره تحصيلات فراهم آورده است.خيلی از دوستان قديمی رو ميشه اينجا پيدا کرد و از خدمات مناسب اين کانون به نحو مناسبی استفاده کرد.

بخشنامه مهم دکتر جاسبی در خصوص ارایه خدمات به فارغ التحصیلان

     براي كليه اعضاي كانون فارغ التحصيلان با هماهنگي حوزه معاونت محترم دانشجوئي دانشگاه كارت عضويت از  نوع   P.V.C تحت شرايط ايمن صادر گرديده است كه داراي شماره عضويت نام و نام خانوادگي شماره شناسنامه مقطع و رشته تحصيلي و واحد دانشگاهي بوده و عكس عضو در متن كارت چاپ شده است . اين كارت ها داراي اعتبار است و صاحبان آن با ارائه اصل كارت ميتوانند از امكانات كتابخانه ورزشگاه و مراكز پژوهشي واحدها استفاده نمايند .

بخشنامه دکتر جاسبی در خصوص اعطای تسهیلات به اعضای کانون

     پيرو بخشنامه شماره 216054/80 مورخ 9/11/82 و به منظور فراهم نمودن امكانات و شرايط مناسب براي رشد و ارتقاي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي و حمايت از فعاليت ها و برنامه هاي كانون، فارغ التحصيلان كليه واحدهاي دانشگاهي موظفند نسبت به اختصاص و اعطاي تسهيلات زير به اعضاي كانون فارغ التحصيلان كه داراي كارت عضويت معتبر عكس دار ( از نوع P.V.C ) مي باشند اقدام نموده و شرايط و امكان اطلاع رساني و ارائه خدمات را براي كانون فارغ التحصيلان فراهم نمايند .

1- استفاده و بهره برداري از كتابخانه عمومي، تخصصي و مراكز پژوهشي .

2-استفاده و بهره برداري از امكانات ورزشي .

3-امكان شركت و حضور در همايش ها، سمينارها و بازديدهاي علمي و تخصصي به ويژه بازديد ساليانه از نمايشگاه بين المللي كتاب .

4-در اولويت قراردادن واگذاري پروژه هاي عمراني، خدماتي و تحقيفاتي واحدها به اعضاي كانون .

5-در اولويت قراردادن واگذاري برنامه هاي آموزشي ضمن خدمت كاركنان و پروژه هاي تحقيقاتي و پژوهشي واحد به مركز آموزش و پژوهش كانون فارغ التحصيلان .

6-فراهم نمودن شرايط و امكان اطلاع رساني دفتر مركزي كانون فارغ التحصيلان و كانون واحدها از نحوه پذيرش اعضاء، فعاليت ها، برنامه ها و چگونگي برگزاري دوره هاي آموزشي و تخصصي با استفاده از روشها و امكانات زير :

 6-1- نصب بيلبورد در فضاهاي باز واحدها

 6-2- اختصاص تابلو اعلانات، ويژه كانون فارغ التحصيلان در ساختمان هاي اصلي واحدها

6-3- امكان نصب پوستر و توزيع بروشورها و انتشار خبرنامه داخلي در سطح كليه واحدها

6-4- امكان بهره برداري از فضاي سايت اينترانت و اينترنت واحدها به منظور اطلاع رساني به كليه فارغ التحصيلان

6-5- امكان اطلاع رساني از طريق روزنامه آفرينش، هفته نامه فرهيختگان و چاپ آگهي كانون در اين نشريات با تسهيلات ويژه

لينک سايت کانون فارغ التحصيلان:ارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب