اولین پایگاه اینترنتی مهندسان و دانشجویان صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
این وبلاگ در سال 1383 به منظور ایجاد ارتباط مستمر بین دانشجویان و دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال تاسیس گردید. لطفا جهت استفاده از منوی سمت راست وبلاگ چند لحظه صبر کنید

تاريخ : شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸٥

گروه مهندسی صنایع تهران شمال ؛ ۹ ساله شد

سلام

     یادش به خیر ۹ سال پیش اولین ورودی های مهندسی صنایع  ( سال ۱۳۷۶) وارد دانشکده فنی و مهندسی قبادیان شدن .... دانشکده فنی تازه به محل فعلی منتقل شده بود و تا قبل از آن در محل دانشکده صدر بود.

     چه اوضاعی بود هنوز گروه مهندسی صنایع مدیر گروه نداشت .... گروه نداشت ... استاد نداشت .... این گروه هیچی نداشت به جز یکسری دانشجوی مصمم که آمده بودند تا آینده خود را در این دانشکده بسازند...... .

     این دانشجویان با همه چیز این دانشکده ساختند ..... با نداری .... با بد اخمی .... با بی مهری ... با ؟؟؟ و آلان نوبت دوستان جدید هست که امسال وارد این دانشکده شدند ..... مقدمتان مبارک و سبز باد.

     امیدواریم که شما نیز در به ثمر رساندن تلاش اساتید این گروه نهایت تلاش خود را بکنید تا این پدر پیر در آینده نه چندان دور نظاره گر تلاش فرزندان خود در این مرز و بوم باشد و به توانایی شما تبسمی بر چهره آورد تا خانواده مهندسی صنایع تهران شمال برای همیشه در کنار هم و با هم به گذشته خویش مفتخر و به آینده خود امیدوار باشند.

خانواده مهندسی صنایع تهران شمال یعنی استاد - دانش آموخته و دانشجو

همواره یادمان باشد:‌ ما برای کمک به همدیگر امروز دور هم جمع شده ایمارسال توسط مباشرفر
آخرین مطالب