۱۹۸-دنیای وارونه

نوبت من شد که بگم با رئیس چی کار میکنم و من هم گفتم که زود بیرونش نمی کنم! اول تخلیه اطلاعاتیش میکنم و وقتی کارام انجام شد به اون میگم همینه که هست میخوای وایسا میخوای برو ...

     اینا رو نگفتم که فقط یک خاطره تعریف کرده باشم٬ بلکه برای این گفتم که بعد از حدود ۸ ماه این اتفاق افتاد 13.gifو اون چیزی که اون روز به عنوان خنده و جوک مطرح شد بالاخره داشت به وقوع می پیوست ولی ... 32.gif

حالا اگر جای شما با مدیرتان عوض بشه٬ با اون چه رفتاری خواهید داشت؟

شاید این یادداشت به مدیران محترم این کمک را بکند تا در رفتارشان تا حدودی تجدید نظر بکنند.

/ 5 نظر / 2 بازدید
گلی

اگر جای من با رئیس اسبق عوض می شد ، موقع مصاحبه برای حقوق یک مبلغی پیشنهاد می کردم که نه نگه ! بعد که قبول کرد و از کار قبلیش زد بیرون و اومد خدمت من ، اونوقت زیر نامه مالی و اداری کمترین حقوق ممکن اداره رو می نویسم براش!! و اما اگر جای رئیس الانم بودم بهش می گفتم : مهندس هستی !؟ باش !! من با مدرک و سابقت کاری ندارم ! اینجا هر کاری که من میگم می کنی ، میشی تلفنچی!! نامه هام رو هم تایپ می کنی ! تا وقتی که بشکه بازی بلد نیستی وضع همینه ! یه کم از خانم ... و آقای ... یاد بگیر!

حرا

ميفرستمش کار کنه تا کار رو ياد بگيره که اگه بعدا خواست دوباره با ارتباطش يه سمتی بگيره، حداقل کار رو بلد باشه و گيج نزنه . کارمندهای آينده اش هم دعام می کنند !

امير گرجی

ای بابا سعيد جان من نمی تونم فکر کنم که روزی رييس بشم ولی به نظرم احترام رييس را بايد تحت هر شرايطی حفظ کرد

ساره حاجی پور

خيلی جالب بود. اینم اضافه کنین که در همچین سازمانی مدير از فرط نفهميدن کارهایی می کنه کارستون و بعد اونهایی رو که فهمیدن میندازن بیرون و شروع می کنن به کف و سوت زدن و سیم کشی اطلاعات کار سیستم ها و روشها تا بالاخره برقی ها هم بتونن نقشی در ماجرا ایفاد کنن!حالا زور چپونی خودشون تو آشپزخانهُ تلفن حرف زدن تو آشپزخانه و قايم شدن تو آشپزخانه و غيره هم که بماند.