363- 17 سالگی مهندسی صنایع تهران شمال مبارک

با سلام

رشته مهندسی صنایع تهران شمال در شهریور ماه سال 1376 تاسیس شد و در دو نیسمال اول و دوم اقدام به ثبت نام دانشجویان گردید. اولین محل ثبت نام واقع در دانشکده صدر بود که در حال حاضر تبدیل به یک برج شده است. اولین مدیر گروه این رشته آقای مهندس عینی بودند و بعد از ایشان دکتر عابدیان، دکتر ربانی، مهندس محمودی، مهندس کوهی، دکتر برادران و در حال حاضر دکتر اسماعیلی به عنوان مدیر گروه این رشته معرفی شدند. 

در ابتدا در دانشکده فنی و مهندسی قبادیان و بعد از آن در محل دانشگاه تهران شمال واقع در حکیمیه تهرانپارس این رشته مستقر گردید. کارگاه های آن ابتدا در دانشگاه ستاری واقع در سه راه آذری و بعدا در دانشگاه تربیت دبیر رجایی واقع در لویزان و آزمایشگاه ها هم در دانشگاه دربند تشکیل می گردید.

به هر حال این سیر تکاملی از سال 1376 تا کنون 17 سال طول کشیده تا به اینجا رسیده است. امیدواریم که بتوانیم جشن 20 سالگی این رشته را به حضور اکثر دانش آموختگان این رشته در محل جدید دانشگاه بگیریم.

ضمنا به کلیه ورودی های جدید بابت قبولی در این رشته تبریک میگیم، در فیس بوک هم صفحه ای با نام مهندسی صنایع تهران شمال وجود دارد. ضمنا شنیده شده که صنایع تهران شمال دکتری هم راه انداخته است.

 

اگر خاطره ای از این دوران دارید برای سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

/ 4 نظر / 86 بازدید
سعید

چقدر زود گشت ... 17 سال از اولین روزهای دانشجویی همیشه دانشگاه لیسانس آدم به عنوان دانشگاه اصلیش شناخته میشه خاطرات خوبی در کنار شما ها داشتم، ثبت نام ها یادتونه، مصوب شدن رشته، سایت کامپیوتر صنایع، کتابخانه، برنامه امتحانی، آزمایشگاه و کارگاه ها و در نهایت هم پروژه و کارآموزی ...[لبخند]

دانشجو

سلام بر شما.برای ارشد تهران شمال باید برم کجارثبت نام کنم. دوست دعزیر.واقعا توی سایت مهندسی صنایع وجود نداره

دانشجو جديد

سلام خسته نباشيد.من ورودي بهمن هستم با ازمون سراسري 93. مهندسي صنايع قبول شدم.ميخواستم بدونم اين ترم كه ترم 1 بنده ميشه خود دانشگاه واسم انتخاب واحد ميكنه؟

مهران شاهسوار

یادش بخیر ترم دوم یا سوم بود تحقیق درعملیات داشتیم ولی استاد نداشتیم میرفتیم پیش مدیرگروه میگفت این مشکلیه که وجود داره خودتون اگر کسی رو سراغ دارید بیارید سر کلاس، یاد تمام دوستان خوبم بخیر