۱۱۴- ادامه تحصیل و روشهای آن

  این مجموعه ۸ قسمت است که فعلا ۳ قسمت ابتدایی آن را برای شما آپلود کردم.فقط این را بگم که این توضیح آقای دیهیم درباره ادامه تحصیل در هر یک از دانشگاههای آمریکا و در هر یک از رشته هایی که مورد نظر شما است می باشد.این مکالمه از طریق اینترنت ضبط شده و توی هفته قبل توسط من- متین و محمد انجام شده که تا ساعت ۴ صبح مشغول ضبط آن بودیم.41.gif

     امیدوارم که با گوش کردن به این فایل های صوتی جواب سئوالات خود را بگیرید و اگر سئوالی برای شما مطرح شده است حتما در همین قسمت نظر خواهی مطرح کنید که محمد در همین جا به سئوالات شما که امکان دارد سئوال سایر دوستان نیز باشد پاسخ دهد.ضمنا می توانید یک لیستی از دانشگاههایی که مربوط به رشته مهندسی صنایع است را در این فایل  ملاحظه فرمایید. نحوه جستجوی دانشگاهها بر اساس رشته و شهر مورد نظر بطور کامل توضیح داده شده است.

لیست دانشگاهها (دریافت فایل)

قسمت اول مصاحبه (دریافت فایل)

قسمت دوم مصاحبه (دریافت فایل)

قسمت سوم مصاحبه (دریافت فایل)

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
dayhim

salam be hamgi omidvaram ettelat mojood kafi bashe vali agar soali dige dashtid , khaheshan too safeheye payamha soaletoono beporsid , va saay mikonam javab bedaham.

سعيد

سلام اگه نتونستين دانلود کنين حتما به من خبر بدين چون محدوديت پهنای باند وجود داره ....

در نظر خواهی منظورتان چه بوده است سوال واضح نيست

متین کریمی نیا

سلام، هزینه ی اقدام کردن برای هر دانشگاه در امریکا چقدر است؟ آیا وقتی که کسی پذیرش بگیره باید ساپورت مالی هم داشته باشد؟

سعيد

سلام منظور از سئوال- سئوالی که شما در ارتباط با ادامه تحصيل دارين است.

dayhim

dar mored hazine , age ghesmate ettelaat har daneshgaro too yahoo bebinin , ye ghesmati hast be name application fee , hazinee eghdam kardan baraye har daneshgast . in hazine be gheire az hazineye visast , dar mored support mali ke hich shaki nist vali meghdaresh ro khabar nadaram.

مهدی زرگر

مرسی

سيامک سحرخيز

مهندس سلام! اول! اين email و web address متعلق به پروفايل جديد ِ من ِ... ديگه گفتن نداره، پروفايل قبلي ِ من hack شده... دوم! بابت زحمتي كه كشيدي و گفتي پروفايلِ hack شده‌ي من رو از گروه تهران شمال حذف كنن... ممنون‌اَم... حالا با اين ID عضو گروه مي شم... سوم! خيلي وقت بود منتظر اين مطلب ات بودم... بازم مثل هميشه خسته نباشي