۱۳۸-ماموران شهرداری

.:: چند شب پیش نزدیک ساعت ۲ بامداد حدود خیابان خزانه در حال تردد بودم که متوجه حضور تعداد کثیری از ماموران شهراری شدم که مشغول اصلاح معابر و پیاده روهای اطراف بودند٬ کمی جلوتر تعدای از ایشان مشغول شست و شوی دیوارها بودند و در همان حین هم چند ماشین حمل زباله دیدم که در حال خروج طلای کثیف از شهر بودند ... فقط چند لحظه تامل به این موضوع می تواند اهمیت فعالیت شهرداری را مشخص کند٬ آسوده بخوابید شهر در امن و نظافت به سر می برد ::.

دست ماموران شهرداری٬ شهرداران مناطق و عمو قالیباف درد نکنه که شهر را این چنین مدیریت میکنند. راستی اصلا درباره موضوع این یادداشت صحبت نشد! لطفا به نظر خواهی جدیدی که امروز قرار دادم مراجعه کنید و نظر بدین(سمت راست صفحه زیر عضویت در وبلاگ)

/ 4 نظر / 2 بازدید
مشاور مديريت

اين عمو قاليباف رو خوب اومدی. وبلاگ من در بلاگ اسکای فعلا از کار افتاده اگه دوست داشتی ايميل بزن. يه نظر سنجی ديگه هم بذار چگونه شغل خود را ادامه داده و نگه داشتيد؟ نگهداری شغل از ورود به اون مهمتره شاد باشی مواظف وبلاگت باش

ياسر نادری

آقا سعيد اولا که انقدر تبليغ شهرداری رو نکن عزيزيمبعد هم تو ساعت ۲ شب اونجا چی کار ميکردی شوخی بود مهندس!!موفق باشی

سلام دانشجوی ترم ۸ صنايع دانشگاه علم و صنعت هستم. در مورد مطلبی که نوشتید نظری ندارم. چون اولين باره به وبلاگتون سر می زنم فقط خواستم تشکر کنم. امیدوارم موفق باشید.

سعيد

سلام به دانشجوی ترم ۸ اميدوارم که شما هم موفق باشيد. ضمنا اگر کاری از دست من برای شما بر می آيد٬ در خدمتم