267- نظر سنجی

بازخور یا بازخورد

مساله این است، بازخور یا بازخورد ... مساله این نیست،‌ بلکه موضوع خود ارزیابی است. به هر حال من هم چون می‌خواستم از عملکرد چند ساله خودم یک نظر خواهی کرده باشم اقدام به راه اندازی نظر سنجی در قالب ارائه نمره به عملکرد چهار ساله وبلاگ از ٢٠نمره کردم.

خوشبختانه با اقبال خوبی هم مواجه شد و مراجعه کنندگان مختلفی شرکت کردند. خلاصه نتیجه آن تا امروز که این یادداشت را برای شما می‌نویسم به شرح زیر است :

١- درصد آرای اخذ شده برای نمره ١٨-٢٠ ،   ٣۶.١%

٢- درصد آرای اخذ شده برای نمره ١۵-١٧ ،‌   ۴۴.٩%

٣- درصد آرای اخذ شده برای نمره ١۴-١٠ ،    ۴.٢%

۴- درصد آرای اخذ شده برای نمره  زیر ١٠،   ١۴.٨%

با توجه به آمار فوق، نمره خوبی را برای این چهار سال فعالیت اخذ کردم. امیدوارم که همچنان بتوانم با کمک شما دوستان این مسیر را با موفقیت طی کنم.

/ 4 نظر / 2 بازدید
حسین

سلام سعید جان آقا بهت تبریک میگم کسب 81% آرا در محدوده 5 نمره بالا موفقیت بزرگی هست. امیدوارم در آینده نیز موفق و موید باشی[لبخند]

هادی

سایت فان 2فان تقدیم میکند مسابقه بزرگ مهر دانشگاه آزاد شیراز مجری طرح : سایت فان 2فان : گروه دانشجویان شیمی کاربردی دانشگاه آزاد شیرازموضوع طرح و مخاطبان طرح :::علاقه مندان به وبلاگ نویسی و وبلاگ داران گروه های آموزشی مختلف دانشگاه آزاد به خصوص شیراز دانشجویان با تکمیل ثبت نام در این طرح به ما بپیوندید . درباره طرح : این طرح با تکمیل ثبت نام تمام وبلاگ داران گروه های آموزشی مختلف دانشگاه آزاد آغاز میشود در طول مدت 2 ماهه تمام وبلاگ داران ارزشیابی میشوند و به بهترین وبلاگ که در ادامه شرایط امتیاز دهی مطرح میشود هدایایی اهدا میشود به آدرس زیر مراجعه کنید www.fun2fun.ir/page.php?5

روح الله مقصودی فر

سلام سعید جان به نظر من نمره 17 نمره خوبی برات امیدوارم همیشه موفق باشی به امید دیدار

فرزاد حسنی

سلام سعید .همتت والا و دمت گرم و سرت سلامت و دماغت چاق و راهت ژررهرو باد دوست خوب . ادامه بده