۸۴- ورودی های سال ۱۳۸۵ مقدمتان مبارک

گروه مهندسی صنایع تهران شمال ؛ ۹ ساله شد

سلام

     یادش به خیر ۹ سال پیش اولین ورودی های مهندسی صنایع  ( سال ۱۳۷۶) وارد دانشکده فنی و مهندسی قبادیان شدن .... دانشکده فنی تازه به محل فعلی منتقل شده بود و تا قبل از آن در محل دانشکده صدر بود.

     چه اوضاعی بود هنوز گروه مهندسی صنایع مدیر گروه نداشت .... گروه نداشت ... استاد نداشت .... این گروه هیچی نداشت به جز یکسری دانشجوی مصمم که آمده بودند تا آینده خود را در این دانشکده بسازند...... .

     این دانشجویان با همه چیز این دانشکده ساختند ..... با نداری .... با بد اخمی .... با بی مهری ... با ؟؟؟ و آلان نوبت دوستان جدید هست که امسال وارد این دانشکده شدند ..... مقدمتان مبارک و سبز باد.

     امیدواریم که شما نیز در به ثمر رساندن تلاش اساتید این گروه نهایت تلاش خود را بکنید تا این پدر پیر در آینده نه چندان دور نظاره گر تلاش فرزندان خود در این مرز و بوم باشد و به توانایی شما تبسمی بر چهره آورد تا خانواده مهندسی صنایع تهران شمال برای همیشه در کنار هم و با هم به گذشته خویش مفتخر و به آینده خود امیدوار باشند.

خانواده مهندسی صنایع تهران شمال یعنی استاد - دانش آموخته و دانشجو

همواره یادمان باشد:‌ ما برای کمک به همدیگر امروز دور هم جمع شده ایم

/ 19 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حرا

آقا پايه سايتم ! باور نداری از جمشيد بپرس ! ولی جدی اگه بری روی سايت خيلی بهتره . www.IE-North-Tehran.com البته اگه مخفف 76 رو هم بخوای بگذاری (SS)میترسم گیر بدند !

رضا آيتی

خسته نباشی سعيد جان ۹ سال فعاليت صنايعی يعنی ۱ عمر خدمت با عزت

علي اکبر عسگري

سعيد جان سلام - کی کو کوب تيک کاب ديدی حالتونو گرفتم اومدين بانک ملت

مقداد رضايی مقدم

سلام سعيد جان تمام اين يادداشتهايی که اينجا گذاشتن رو خوندم. می دونی چرا؟ فقط برای پيدا کردن ردپای آشنا . به ياد گذشته و زنده شدن خاطرات. يادش بخير لحظه لحظه اش خاطرست چه وقتی که تو دانشگاه بوديم چه بيرون دانشگاه. دلم تنگ شده و گرفته . چه روزهای بی آلايشی بودن چقدر خوب بود . ای کاش ميشد فقط يک روز باز هم احساس اون موقع رو تجربه کرد. و ا زتو ممنونم که با راه اندازی اين وبلاگ نقطه اتصال همه ما ميشی.اگر بتونی تبدیل به سایت کنی خیلی خوبه و من به نوبه خودم هر کمکی بتونم میکنم. خسته نباشی.

امير جمشيد گرجی

سلام سعيد جان.خسته نباشی. تبريک ميگم به ورودی های جديد و در حسرت تکرار حتی ساعتی از حضور در قباديان هستم.به ياد روزهای خوب با هم بودن و روز اول که حداقل من خاطره خوبی دارم (از زرگری بژرس). اميدوارم همگی موفق باشيد

ياسر نادری

سلام بر همه دوستان۷۶.امير خان گرجی روز اول يادته؟من که تا عمر دارم يادم نميرهروزها عالی بودند.يه کلاس اينجا يکی اونور يکی اينور.ولی خوب بود.فکر کنم اينو همه با من موافقن.اقا وحيد خيلی خوشحال شديم که يادداشتی ديديم ازتون.

hadi

سلام جامع ترين و کامل ترين مطالب درباره کارشناسی ارشد مهندسی صنايع شامل ظرفيت دانشگاهها ضرايب درس ها منابع مطالعاتي و ... بر روي وبلاگم قرار گرفت.

کايزن

خسته نباشيد دوستان قديمی چه روزايی بود ثبت نام اون مدير گروه اولی کی بود ؟ عابدينی بود يادم نيست بعدشم که يه مدت مدير نداشتيم و بعد حضرت محمودی خيلی مرد محکمی بود هر جا هست موفق باشه

احسان شاه حسينی

سلام بچه ها ترا به خدا اينقدر کامنتهای ناراحت کننده ننويسين دلم پکيد!!!! ارادتمند تموم ۷۶ های عزيز