۱۰۶- در حاشیه ۴ اُمین کنفرانس مديريت

 از این کنفرانس ها چی میشه توقع داشت؟

سلام

     چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته من به همراه 2 تا از همکارام رفتیم کنفرانس مدیریت... از خوب روزگار جناب آقای مهندس صبا استاد بزرگوار سالهای شیرین دانشجویی را توی کنفرانس دیدم ... وقت پذیرایی بود روم به دیوار مدیرای چند میلیونی برای یک شیرینی کوچولو شاید هم دیگرو میخوردند- سر جای پارک  یکی شون میخواست منو زیر بگیره! 19.gif

      مهندس صبا یک نکته خوبی را به من گوشزد کردند که: با دقت به اطراف نگاه کنم - از این جمع حاضر ۴۰ درصد آنها مدیر هستند؛ به جز تعداد معدودی بقیه (با کمال شرمندگی نمی تونم بنویسم) پس حالا حالا ها باید صبر کرد تا این مدیرا بفهمند که برای مدیریت باید راه رفتن خودشون هم درست کنند. یک دوستی تعریف میکرد که این آمریکایی های ... (‌شرمنده بازهم نمیشه نوشت) توی دانشکده مدیریت خودشون؛ حتی غذا خوردن هم به مدیران آموزش میدن!!

قطعا اونا اشتباه میکنند.34.gif بگذریم

     از همه مهمتر اینکه یکی از دوستان قدیمی جناب‌ آقای مهندس مهدی حاجی ابراهیم زرگر مقاله ای را تحت عنوان مدیریت و رهبری تحول در شرکت سهامی خدمات ماشینهای محاسب الکترونیک ارسال کرده بودند که بصورت شفاهی ارائه شد و این خود جای خوشحالی زیادی را برای من و سایر تهران شمالی ها دارد.

جهت دریافت مقاله اینجا را کلیک کنید.

/ 0 نظر / 2 بازدید