۷۳- اعضای خانواده گروه مهندسی صنایع تهران شمال

 دومينگردهمايی دانشجويان و دانش آموختگان مهندسی صنايع تهران شمال- ارديبهشت ۱۳۸۵

 اولین گردهمايی دانشجويان و دانش آموختگان مهندسی صنايع تهران شمال- خرداد ۱۳۸۴

 جهت تهيه عکس و فيلم همايش دوم با نشريه آهنگ صنعت تماس حاصل فرماييد

سلام
 این چند هفته به علت اینکه چند تا همایش و سمینار برگزار می شد فرصت این رو نداشتم که یک خلاصه ای از گردهمایی براتون بنویسم.جای خیلی ها سبز بود..... واقعا استقبال خوبی از دومین گردهمایی دانشجویان و دانش آموختگان شده بود.
 بعضی از روزها توی زندگی خیلی خاص هستند و کم تکرار می شوند .... یکی از این روزها همین گردهمایی ها است،که حداقل سالی یک بار برگزار می شود/
 برنامه های دیگری هم قبلا بوده مثل جمع شدن توی یک رستوران و صرف یک وعده غذا به همراه دوستان قدیمی....!!! توی همایش به این نکته اشاره شد که هدف از این گردهمایی ها، نو شدن دیدارها و یا تجدید خاطرات نیست! چون برای این موارد راه حل های دیگری وجود دارد، بلکه هدف از این گردهمایی ها استفاده از توان و پتانسیل های موجود در بین دانشجویان و فارغ التحصیلان می باشد. توانایی هایی که چندین برابر جمع برداری تک تک آنها است .... امروز بعد از 8 سال که از تولد گروه صنایع می گذرد آیا به این فکر شده است که هر کدام از ما (فارغ التحصیلان) چه سهمی در توانمندتر کردن گروه مهندسی صنایع تهران شمال را داشته ایم؟؟
 همه ما، چه دانشجو و چه دانش آموخته  1460 (365*4 سال) روز میهمان این دانشکده بوده ایم - میهمان یک روز، دو روز ... وقتی شد 1460 روز باید بپرسم برای خودم و گروه صنایع چه کردم، چقدر زمان گذاشتم؟!(لطفا فکر کنید)
درسته شاید خیلی زمان نگذاشتیم- امروز فرصت خوبی است برای جبران گذشته ها ..... .
 امروز قرار است به صورت علمی و به قولی مهندسی (صنایعی) به موضوعات زیر پرداخته شود تا شاهد موفقیت های زیادی باشیم:
                      1- راه اندازی وب سایت تخصصی گروه مهندسی صنایع تهران شمال
                      2- ایجاد هسته علمی بسیار قوی برای نشریه آهنگ صنعت
                      3- فعال ساختن انجمن علمی به عنوان پشتوانه خوبی برای ردیف های 1 و 2

این فرصت خوبی برای تک تک اعضای خانواده گروه مهندسی صنایع تهران شمال است.
لطفا در قسمت پیام های دیگران مشخصات و زمینه علاقمندی خود را ثبت کنید.
به منظور مطلع ساختن دوستانتون از این فعالیت،لطفا مشخصات آنها را در قسمت عضویت در خبرنامه وبلاگ ثبت کنید(همین کنار است - بالای نظر سنجی).

به زودی یک برنامه خوب داریم

/ 7 نظر / 2 بازدید
سيد متين كريمي نيا

سعيد عزيز، از اينكه نتونستم بيام افسوس مي خورم. پارسال هم نمي تونستم بيام. به هر حال از ديدن عكس ها خيلي حالم گرفته شد چون فقط تو بودي كه آشنا بودي و بقيه رو نمي شناختم. حيف از عمرمون كه سر كلاس آدمي چون ش.ص. هدر شد. جاي اساتيدي مثل مهندس محمودي واقعا سبز. به هر حال من پريماورا و ام اس پي رو مي تونم تدريس كنم. البته كسان ديگري هم هستند. در ضمن اگر مي خواهي حركتي رو شكل بدي لطفا جنبه ي مادي مساله رو هم در نظر بگير.

سيد متين كريمي نيا

عكس سوم لود نمي شد وقتي باز شد بچه هاي ۷۶ رو هم ديدم. حجم عكس ها رو با اي سي دي سي كم مي كردي كه تو صفحه سريع لود بشن. براي نظر سنجي هم به جاي راديو باتم از چك باكس استفاده كن كه بشه چند تا انتخاب انجام داد. چند تا مورد رو هم نياوردي مثل آشنايي كامل با آفيس و برنامه نويسي و روانشناسي و زبان انگليسي. شادباشي.

احسان شاه حسینی

سعيد جان افکار و ايده های جالبی رو مطرح کردی خيلی عاليه از ميل شاتت هم خيلی ممنونم اميدوارم که هرموقع سايتتو آپ می کنی من هم باخبر بشم واقعا وقتی مطالب سايتتو ميخونم اوضاع روحی ام به هم ميريزه ميدونی هم خيلی خوشحال ميشم که دوباره تعدادی از شماها رو پیدا کردم و هم خيلی ناراحت ميشم که می بينم عمر چه زود مگذره و واقعا واقعا ياد اون روزها به خير و شر! بازم از سايت زيبات ممنونم

حميدرضا محمودی

سعيد عزيز از ديدن عکسها لذت بردم . بیصبرانه منتظر شنيدن و ديدن اخبار موفقيت همه شما هستم. از پيغام محبت آميز متين هم ممنونم.

HRE

سلام. من هم افسوس می خورم که نتونستم بيام. دستتون درد نکنه و خسته نباشيد.

HRE

خدمت استاد بزرگوار آقای مهندس محمودی هم که به اينجا سر می زنند خيلی عرض ارادت داريم .

احسان

سعيد جان از اينکه به وب من اومدی ممنونم . نمی دونم که چطور بايد يک کانتر بهتر بذارم ؟ يه هر حال من هميشه به وبت سر می زنم