307- پنج سالگی

پنجمین سالروز تاسیس وبلاگ صنایع تهران شمال

سلام

مثل سال قبل و سال های قبل تر، چنین روزی یک ایمیل از من دریافت می کردید و یک یادداشت توی وبلاگ می دیدید که بیانگر بزرگتر شدن این وبلاگ بود. نوشتن کار ساده ای نیست و اینکه وبلاگ بتونه به روز بمونه و مشتری خودشو داشته باشه کار بسیار دشواری است.

خیلی عوامل از جمله حمایت شما دوستان و کامنت هایی که برای من می گذاشتید طی این مسیر را ساده تر کرد. یک روزی توی اینترنت وقتی به دنبال مطلبی در خصوص مهندسی صنایع تهران شمال می گشتم چیزی پیدا نکردم و همون روز تصمیم گرفتم که بانی این حرکت خودم باشم. الآن وقتی در موتور جستجوی گوگل این وبلاگ را جز ١٠ انتخاب اول گوگل در جستجو های مختلف از جمله "مهندسی صنایع" و "دانشگاه آزاد تهران شمال" می بینم خیلی خوشحال می شم چون این نشون می ده که این وبلاگ از طرف مراجعین خود نیز دارای جایگاهی  خوبی شده است.

به هر حال این یادداشت مربوط به پنجمین سالروز تاسیس می شود که شما را به یک یادداشت و اظهار نظر در همین پایین دعوت می کنم.

موفق باشید

مباشرفر

/ 27 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

سلام.سی می دونه واد تهران شمال خوابچاه دانشویی داره یا نه

مهرزاد

سلام من یک سوال داشتم ! احتمالا امسال من دانشجوی فیزیک هسته ای واحد تهران شمال بشم.از جنابعالی که تو اون واحد درس خوندید این سوالو دارم که :1-سطح علمی دانشگاه در چه وضعی هست؟ 2-مدرک اون واحد نسبت به بقیه دانشگاههای آزاد و حتی سراسری در چه درجه ایه؟ 3-امکان پیشرفت تو اون دانشگاه هست یا نه؟ ممنونم

مهرزاد

سلام از راهنماییتون بسیار ممنونم.یک سوال دیگر هم داشتم.این که اگر دانشجوی اون واحد و اون شهر بشم میتونم از امکانات سایر دانشگاههای تهران مثل خود دانشگاه تهران یا علم و صنعت و... استفاده کنم یا اجازه چنین کاری رو ندارم؟

مهرزاد

واقعا از شما ممنونم.من واسه فیزیک هسته ای دانشگاه تهران نقشه می کشیدم ولی علی رغم تلاشهام فکر نمی کنم با اون رتبه ورزشگاه آزادی ایم(!) بتونم ازش قبول شم.به این دلیل این سوالارو کردم.درضمن من از شهرستان میام.باید اینم بدونم که جایی که میام و اون همه پول خرج میشه بیهوده نیست و تا آخرین شیره اساتید و امکاناتو می کشم(!) بازم از لطف جنابعالی ممنونم.اگر سول داشتم میتونم بپرسم؟

مهرزاد

درضمن بازم یه سوال!حدود قیمت یک ترم فیزیک هسته ای تهران شمال چقدره؟ امروز قبول شدم!!!

مهرزاد

یه سوال دیگه!یه سوال مشاوره ای!!!! بازم از اون احتمالایی که دادم (!) احتمالا از مهندسی اپتیک و لیزر مجتمع آموزش عال بناب (روزانه-شبانه)قبول شم.این رشته در سراسری فقط 2 جا هست.مالک اشتر شاهین شهر و بناب. نظرتون درموردش چیه؟

احسان

در مورد این دوستم که بناب می خاد بره من 2 ترم اونجا بودم(آزاد-لیزر) اگه بتونی شهرش رو تحمل کنی یا علی اگه شوالی هم داشتی من رییس گروهش رو می شناسم(استاد تیزفهم) می تونم آشنات کنم کمک بگیری ازش) این استاد هم دولتی بناب و هم آزاد این رشته رو تدریس می کنه(فیزیک-مغناطیس... رو)

مهرزاد

سلام ممنونم از کمک آقا احسان و شما آقای مباشرفر.مثل اینکه قسمت ما همون تهران شمال شد!محیط دانشگاه چطوره؟بزرگه کوچیکه خونست (!) چه طوریه؟ چون اینجا دانشگاه آزاد بعضی هاش خونست! واسه اون ژرسیدم

معروف به شیما

سلام من ورودیه امسال صنایع هستم. خودم که این رشته رو دوس دارم ولی میخواستم ببینم چقد درس خوندن داره؟

مرتضی نیسانی

مهندسی صنایع اقیانوسی است به عمق یک سانتیمتر