۱۰۹- اخبار: بورس تحصيلی - کانون فارغ التحصيلان - فراخوان

 چند تا موضوع مهم

سلام

 

1- دیشب یکسری اتفاقات جالب افتاد، اول از همه با محمد دیهیم (دوست تهران شمالی ورودی 80) بصورت اتفاقی توی Yahoo Group 360  مهندسی صنایع تهران شمال، برخورد کردم که از این برخورد اتفاقی دو دوست قدیمی و تهران شمالی یک مصاحبه 1.30 ساعتی صورت گرفت.

ایشان توی دانشگاه Rutgers state university در شهر نیوجرسی، در رشته مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی ارشد درس میخوانند و یک دنیا از تجارب خودشان را برای ادامه تحصیل با روشی مثل بورس برای دانشجویان ایرانی به من منتقل کردند و از آنجایی که از نظر اخلاقی و انسانی متعهد هستم تمامی مطالب گفته شده ایشان را برای شما قرار میدهم.(از مزایای عضویت در این وبلاگ و گروه صنایع در یاهو اینههااااااااااااااااااااااااا)

هفته آینده دوشنبه منتظر باشید و به بقیه هم خبر بدین ... ضمنا یکسری از موضوعات مهم در کشور مالزی را که توسط کامران یحیی زاده(دوست قدیمی 76) که تازه از مالزی برگشته است را به زودی خواهید خواند.

-------------------------------

2- ضمنا حتما عضو کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد بشوید ... امکانات خوبی در اختیارتان قرار میدهند.به یادداشت 96 اُم این وبلاگ مراجعه کنید و یا اینکه با دفتر کانون تماس حاصل بفرمایید(قابل توجه سیامک سحرخیز) 8000 تومان باید به حسابشان بریزید و بهتر است کپی مدرک تحصیلی و یک قطعه عکس 4*3 خود را به همراه اصل فیش بانکی،بصورت حضوری به مسئولین این کانون واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد (پاسداران – نیستان نهم) تحویل دهید تا از همان لحظه شماره عضویت دریافت کرده و از تخفیفات آن بهرهمند شوید. تلفن تماس : 2558702 – 2548581 

-------------------------------

3- در آینده نزدیک چندتا فراخوان داریم ... از آلان آماده باشید 15.gif

/ 1 نظر / 2 بازدید
سيامک سحرخيز

مهندس عزيز، سلام از راهنمایی‌اَت ممنون‌اَم... کِی فراخوان می‌دین؟ راستی! نظر سنجی خوبی رو گذاشتی... ما که خدمت شما ارادت داریم شاد باش و شاد زی