322- تولدش مبارک

یک سال دیگه هم گذشت، رفت تو هفت سال

شش سال قبل بود که در تاریخ 28-04-1383 تصمیم به راه اندازی این وبلاگ گرفتم، دقیقا زمانی بود که وقتی توی اینترنت گروه مهندسی صنایع تهران شمال را جستجو میکردی، هیچ مطلبی پیدا نمیشد!

و اما امروز فقط کافی است از کلمات کلیدی مثل تهران شمال، مهندسی صنایع، آزاد تهران شمال و ... استفاده کنید تا در Top 10 Google این وبلاگ را پیدا کنید. فایده دیگری هم داشت، خیلی از دوستانی که مدتها از هم بیخبر بودن، وقتی این توی اینترنت به دنبال اثری از دانشکده محل تحصیل خود میگشتند به این وبلاگ بر میخوردند و توی آن خیلی اسامی آشنا پیدا میکردند.

در حال حاضر خیلی از هم دورهایهای سابق، در خارج از کشور در حال تحصیل و زندگی هستند، و شاید به جرات بشه گفت که از مشتریان همیشگی این وبلاگ میباشند.

با همه این حرفها، وقتی از بعضی از صنایعیهای در مورد این وبلاگ می پرسم که آیا اونو دیدن یا نه! اظهار تعجب از وجود چنین وبلاگی میکنند، پس خیلی جا داره تا به همه معرفی بشه.

به هر حال توی این چند سال سعی کردم که این وبلاگ را نگه دارم، بعضی وقتها خیلی مورد استقبال قرار می گرفت و بعضی وقت ها نه خیلی.

آخرین بار کی به این وبلاگ سر زدید چشمک

 

روزهای خوبی را برای شما آرزو می کنم

/ 14 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرناز فربد

سلام.من هم تولد 7سالگی گروه را تبریک میگم[لبخند]

بهزادپور

سلام عدد هفت همیشه برای من خوش شانسی و موفقیت داشته ایشالله برای تو هم داشته باشه. امسال یه اتفاق بزرگ برای خودت یا وبلاگت میفته. اگه پول توش بود نصف نصف ها

حسین نادری

سلام سعید جان تبریک بابت سالگرد وب لاگ و دوباره اینکه یادمون انداختی یکسال دیگم گذشت. راه اندازی این وب لاگ خیلی با ارزش بود و من همیشه یکی از مشتریان دائمیش هستم. به امید دیدار

ابوالفضل صادقیان

سلام سعید جان. ضمن عرض تبریک یه پیشنهاد داشتم. اینکه تو بلاگ یک سری اطلاعات و رزومه کاری به همراه عکس از بچه های ورودی 76 و 77و... که به نوعی تخصصی رو در حوزه خاصی دارن ایجاد بشه . اینطوری فکر کنم از همدیگه بهتر خبردار بشیم و دوستان بتونن در مواقع لزوم با هم ارتباط داشته باشند.

ابوالفضل صادقیان

راستی منم با امیر گرجی موافقم پشت کارت حرف نداره! [چشمک]

احسان غفاری پور

سلام سعیدجان تبریک به خاطر سالگرد تولد وبلاگ و مرحبا به پشتکار شما.امیدوارم وبلاگ همیشه update باشه و به سرنوشت گروپ ما دچار نشه[گل]منم از مشتریان همیشگیتم.گرچه کمتر نظر میذارم ولی همیشه به وبلاگ سر میزنم.

فرزاد حسنی

سلام سعید جان خدا قوت و خسته نباشی . من که مرتب این وبلاگ خوب و دوست داشتنی رو می خونم . به هرحال وظیفه بود تولدش رو تبریک بگم و آرزیو موفقیت کنم برای تو و همه دوستان قدیمی . یا حق

فرزاد حسنی

راستی سعید جان من یه کتاب نوشتم که این روزها تو بازار کتاب خیلی ازش استقبال شده و براش یه سایت هم درست کردم . توش مطالب دوستان و هنرمندانی رو که کتاب رو خوندن و نظر دادن و مصاحبه های منو می تونی بخونی . تا دوسه روز دیگه کتاب در عرض 5ماه به چاپ ششم خواهد رسید . قربانت http://farzadbook.persianblog.ir

شهروز ریحانیانپور

سلام سعید جان، واقعاً خسته نباشی بعد از این 6 سال، سال دیگه باید مدرسه ثبت نامش کنی! چشم به هم زدیم 12 سال از شروع لیسانس گذشت! موفق باشی.