262- همایش کارآفرینی در صنعت حمل و نقل

همایش کارآفرینی در صنعت حمل و نقل

با سلام،

 ستاد کار آفرینی شهر تهران در نظر دارد با همکاری جمع کثیری از نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی مرتبط با صنعت حمل و نقل همایشی با عنوان «کارآفرینی در صنعت حمل و نقل» با هدف شناسایی بسترها و فرصت‌های توسعه کارافرینی و معرفی کارآفرینان نمونه این حوزه در تاریخ 29 مرداد ماه برگزار نمایند. محورهای عمده این همایش عبارتند از :

1-    سازمان‌های کارآفرین صنعت حمل و نقل

2-    نوآوری‌های و بررسی فرصت‌های کارآفرینی در حوزه حمل و نقل درون شهری

3-    کارآفرینی در حوزه حمل و نقل برون شهری

4-    کسب و کار در خدمات مرتبط با حوزه حمل و نقل

خواهشمند است در‌صورت تمایل جهت شرکت در همایش و یا ارائه پیشنهادات مرتبط با محورهای همایش یکی از فرم‌های پیوست این پیام را تکمیل نموده و به دبیرخانه همایش ارسال دارید تا نسبت به ثبت نام و برنامه‌ریزی جهت ارائه اقدام لازم صورت پذیرد.

به امید دیدار شما

   وحید برادران

   دبیر همایش

 

آدرس دبیرخانه همایش: تهران- بلوار میرداماد- خیابان امیر سهیل تبریزیان- پلاک 24

آدرس ستاد کارآفرینی: تهران- شهرک غرب- ایوانک غرب- ستاد کارآفرینی شهر تهران

تلفکس: 22906363

Email: hamayesh29@yahoo.com

 

هیات اجرایی همایش: اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران شمال

/ 4 نظر / 18 بازدید
شرکت پرشین سکور

فراخوان تبدیل وبلاگ شما به وب سایت نمونه ای از این امکانات را در اینجا ببینیدweblog.persiansecure.net جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها و نوع سرویس ها به persiansecure.net/index.php?id=11 مراجعه نمائید. تلفن های جوابگویی به سوالات :02188314422و02188314423 09126942536و09360274285و09125992393 پست الکترونیکی support@persiansecure.net آدرس :تهران-خیابان سمیه پلاک 30 طبقه دوم شرکت فن آوری اطلاعات پرشین سکور پایگاه اینترنتی کمپانی opk.co.ir سایت خدماتی persiansecure.net

ن.ع

با سلام به نظر من تاریخ هر یادداشت را نیز درج کنید تا خوانندگان بدانند این خبر یا مطلب کی نوشته شده (به خصوص در مورد اخبار) ضمناً در رابطه با همایش ساعت و مکان برگزاری ذکر نشده که البته فکر می کنم از اطلاع رسانی ناقص برگزارکنندگان باشه! با سپاس

م

سلام "ن.ع" عزیز تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز شما است از قبیل تاریخ روز ساعت و حتی دقیقه مربوط به خبر در زیر یادداشت موجود است ... ضمنا درباره ساعت گردهمایی و محل آن میتوانم بگویم که محل برگزاری تالار حرکت جنب بزرگراه کردستان است ولی در مورد ساعت باشد با شماره و ایمیل توی یادداشت تماس حاصل فرمایید.