۱۹۹- نظر سنجی

از آن روز تا به حال ۱۰ سال گذشته و دانشجویان جوان آن روزهای دور، در حال حاضر مدیران و سرپرستان و کارشناسان مسئول امروز هستند. قطعا گردهمایی با حضور دوستان قدیمی و دانشجویان امروز زمینه ساز ایجاد فعالیت های مناسبی برای تمامی عزیزان خواهد شد که در نهایت باعث استحکام ارتباط بین استاد،دانش آموخته، دانشجو، ارتباط صنعت و دانشگاه و معرفی فرصت های شغلی و تعریف پروژه های متعددی میگردد. 

     برگزاری اینگونه گردهمایی ها در وحله اول همکاری گروه مهندسی صنایع و سپس به نحوه استقبال شما دوستان بستگی دارد ... از این طریق خواهان نظر سنجی در ارتباط با برگزاری این گردهمایی هستیم که درصورت توفیق آن با مساعدت شما دوستان در سریعترین زمان ممکن به آن جامه عمل بپوشانیم... لطفا نظر خود را در این باره با پیغامی که در ذیل مرقوم می فرمایید اعلام کنید.

/ 33 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابوالفضل صادقيان

سلام ، ايده خوبيه سعيد جان . من هم در خدمت هستم .

ياسر نادری

سلام به همه.وای عجب اسمايی رو ديديم انجا.کوشا.علی خسروی.علی فرهمندی.ابوالفضل.دکتر علی پور !!همه کسايی که يه عمر با هم خاطره داريم.من هم هستم.تو فقط سوت بزن سعيد جان!!!.

محمد جوادی

سلام سعيد جان منتطرم که برنامه رو اعلام کنی

روح الله مقصودی فر

سعيد جان سلام. عاليه من در خدمتم

شاهسوار

با سلام به همه دوستان دلم براتون يک ذره شده و هر جا هستيد موفق باشيد. پرسپوليس رو عشقه

شاهسوار

من وقتی شنيدم يکی از دوستان همچين ابتکاری کرده خيلی حال کردم. دلم برای همه شما تنگ شده. به اميد قهرمانی پرسپوليس

حرا

ما هم هستیم !

حمید کبیری

با سلام به مهندسين به اميد ديدار دوستان مهران جان اميد نداشته باش(آره بابا آبيته)

علی ابوطالبی

با سلام به دوستان انديشمند و توانای هم دوره دانشجوييم با استعدادهايی که اون زمان ديدمٍ. می دونم که همتون الان دارين يه شرکت يا کارخونه رو ورشکست می کنيد. هر کدومتون که هنوز اين کارو نکردين بدونيد افراد دورو ورتون خيلی سخت کوشن(مخصوصا آقا مهران شاهسوار و دکتر بهزادپور شما شاهکار دانشگاه بوديد). با آرزوی ديدار دوبارتون. راستی آزاد منش داره دکتر ميشه

با سلم به همه دوستان این سال نو را به همگی شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم همیشه شاد شاد باشید و از صحبتهای علی ابوطالبی دلگیر نشید مجبوریم به گفته دکترها باهاش بسازیم.[قهقهه] .به امید دیدار همگی شما عزیزان