۱۵۵- چقدر کوتاه بود اين لحظه

داره به یک رکورد نزدیک میشه

     امروز اول تابستان هست و یادش به خیر که وقتی مدرسه تعطیل می شد٬ صبح ظهر  شب تو کوچه فوتبال بازی میکردم تا این آخری ها که شدم کاپیتان تیم فوتبال سازمان که اون هم به نوبه خودش پر از خاطرات باحال و فراموش نشدنی بود.

     تا به امروز ۹۶ هفته است که مطلب نوشته ام و دقیقا ۱۵۵ یادداشت داشته ام که فکر کنم تا چند هفته آینده بتونم تولد سه سالگی وبلاگم را با ۱۰۰ هفته با شما بودن را با همدیگه جشن بگیرم. تو این مدت خیلی ها به من کمک کردن و دوستان جدیدی پیدا کردم و از اینکه تا امروز تونستم این کار را ادامه بدم خوشحالم. از اینجا به بعد هم توقع همکاری بیشتری از شما میره و امیدوارم که این وبلاگ نویسی من با کمک شما دوستان همواره ادامه داشته باشد.

از امروز تا ۱۰۰ امین هفته با من باشید 01.gif

/ 8 نظر / 2 بازدید
پويا پلاشانی

خيلی مخلصيم . دوست دارم صدها هفته همينطور مطلب بنويسی ما حال کنيم.

شمع آجین

به نظر من تولد يک نقطه ی خوبی برای اينکه آدم خودش ارزيابی کنه ايا ۱۰۰ نکته ی مفيد به ما ياد دادی يا نه ؟

سعيد

سلام اول از آقا پويا ممنونم دوم نازلی خانم٬ که خيلی متن قشنگی نوشته بوديد و نکته سنجی بسيار خوبی داريد سوم به اين زلزله شمع آجين عرض کنم که ما در حد بضاعت خود نوشتيم٬ شما در چه حدی برداشت کرديد به خودتان بستگی داره

اميد

سلام من هم تولد ۳ سالگيتو بهت تبريک ميگم اميدوارم در تمامی مراحل زندگی خوشبخت و سعادتمند باشی از اينکه اين همه تو ارتباطات هم دوره ای ها تلاش ميکنی کمال تشکر را دارم

نازلی

اول سلام. بعدش اگه كيك مي خري و جشن مي گيري، تولدت مبارك راستي مي دونستي كه در روانشناسي كودك، سه سالگي سن مهمي محسوب مي شه؟ از اين سن به بعد بايد به كودكت ياد بدي كه اجتماعي بشه يعني شروع به ساختن روابط عقلاني و احساسي با افراد مختلف جامعه كنه كه تو اين مرحله هوش احساسي به شدت مي تونه پرورش پيدا كنه و يا هر توانمندي در خفقان و ناآگاهي كور بشه و اين موضوع بستگي به مربي داره. اميدوارم كودكت در دامان يك مهندس سعيد عاقل و مهربون به خوبي بزرگ بشه. شايد سالها بعد دختر من به پسرت تو اين وبلاگ تولد سيصد سالگي وبلاگ رو تبريك بگه! كسي چه مي دونه؟ همش دویست و نود و هفت سال مونده! نكته: از همين الان بگم به پسرت بگو من بهش دختر نمي دم ها!!!!!

سيامک

اول- سلام دوم- من که هميشه هستم، تو نيستي